| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 13.00mm |
| Length | 60.00mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 20.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564122230 |
| Package Height | 26,00mm |
| Package Length | 77,00mm |
| Package Weight | 82.00g |
| Package Width | 27,00mm |