| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | USA |
| Material Type | 2618 |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564096227 |
| Build Type | Build to Stock |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 109,22mm |
| Package Length | 137,16mm |
| Package Weight | 861.83g |
| Package Width | 139,70mm |