| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 95.50mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Ratio - Actual | 10.5:1 |
| Dome Volume | -3.50cc |
| GTIN | 00193564269560 |
| Image Info | These images are actual |
| Material Type | 2618 |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Brand | Wiseco |