| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 85.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | Spring Steel |
| Thickness | 1.78mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177735 |
| Image Info | These images are actual |
| Package Height | 11,00mm |
| Package Length | 682,00mm |
| Package Weight | 674.00g |
| Package Width | 293,00mm |