
€943.81
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 97.00mm |
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Compression Height | 33.70mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.6:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.20mm |
| Dome Volume | -14.0cc |
| Piston Pin Diameter | 23.00mm |
| Ring Set Included | 3819XH |
| Rod Length | 153.00mm |
| Stroke | 80.00mm |
| Brand | Wiseco |