
€334.17
| Weight | 0.299 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 97.00mm |
| Bore - Oversize | +2.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 13.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 468cc |
| Skirt Type | FSR |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564220936 |
| Package Height | 93,00mm |
| Package Length | 158,00mm |
| Package Weight | 580.00g |
| Package Width | 139,00mm |