
€334.17
| Weight | 0.273 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 89.00mm |
| Bore - Oversize | +4.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.8:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 435cc |
| Skirt Type | Round |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564203090 |
| Package Height | 93,00mm |
| Package Length | 157,00mm |
| Package Weight | 528.00g |
| Package Width | 139,00mm |