
€263.13
| Weight | 0.392 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 3.503in |
| Bore - Oversize | +.005in |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1342cc |
| Skirt Type | Round |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564020147 |
| Build Type | Build on Demand |