
€1,436.86
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 83.00mm |
| Build Type | Build to Stock |
| Compression Height | 29.39mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Dome Volume | -4.9cc |
| Piston Pin Diameter | 23.00mm |
| Ring Set Included | JG1005-3268 |
| Stroke | 92.80mm |
| Brand | JE |