| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 3.0"in |
| Exit Configuration | Single Rear |
| GTIN | 00847466022173 |
| Package Height | 197,00mm |
| Package Length | 1308,00mm |
| Package Weight | 14061.00g |
| Package Width | 508,00mm |
| Sound Level | Track |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 4.5"in |
| Tip Style | Twin |
| Brand | Corsa |