| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75"in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 4.0"in |
| Tip Style | Twin |
| Brand | Corsa |
| GTIN | 00847466021626 |
| Package Height | 387,00mm |
| Package Length | 1003,00mm |
| Package Weight | 25401.00g |
| Package Width | 438,00mm |
| Sound Level | Xtreme/Touring |