| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5"in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466017834 |
| Package Height | 508,00mm |
| Package Length | 1346,00mm |
| Package Weight | 23133.00g |
| Package Width | 356,00mm |
| Sound Level | Xtreme |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Black PVD |
| Tip Outlet Size | 4.5"in |
| Tip Style | Twin |
| Brand | Corsa |