| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5"in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Single Walled |
| Tip Finish | Black |
| Tip Outlet Size | 2.5"in |
| Tip Style | Turn Downs |
| Brand | Corsa |
| GTIN | 00847466018183 |
| Package Height | 330,00mm |
| Package Length | 1270,00mm |
| Package Weight | 16329.00g |
| Package Width | 432,00mm |
| Sound Level | Touring |