| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5"in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| Tip Cut | Straight |
| Tip Edge Style | Rolled Edge |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 3.5"in |
| Tip Style | Single |
| Brand | Corsa |
| GTIN | 00847466006746 |
| Package Height | 457,00mm |
| Package Length | 889,00mm |
| Package Weight | 15876.00g |
| Package Width | 279,00mm |
| Sound Level | Sport |