| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5"in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| Tip Style | None |
| Brand | Corsa |
| GTIN | 00847466013232 |
| Package Height | 457,00mm |
| Package Length | 1016,00mm |
| Package Weight | 37648.00g |
| Package Width | 483,00mm |
| Sound Level | Sport |