| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 95.00mm |
| Country of Origin | Japan |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 2.80mm |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 3.25mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUS |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1.20mm |
| Ring Kit - Second Radial Width | 3.99mm |
| Ring Kit - Second Type | IPN |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1.00mm |
| Ring Kit - Top Radial Width | 3.61mm |
| Ring Kit - Top Type | SGP |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564180186 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 15,00mm |
| Package Length | 101,00mm |
| Package Weight | 42.00g |
| Package Width | 100,00mm |