| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | Japan |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564164537 |
| Build Type | Build on Demand |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 12,70mm |
| Package Length | 152,40mm |
| Package Weight | 45.36g |
| Package Width | 132,08mm |