| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 74.50mm |
| Country of Origin | Japan |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 1.50mm |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 0.80mm |
| Ring Kit - Second Type | DPA |
| Ring Kit - Top Axial Height | 0.80mm |
| Ring Kit - Top Type | CUS |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564165268 |
| Package Height | 12,70mm |
| Package Length | 152,40mm |
| Package Weight | 45.36g |
| Package Width | 132,08mm |