
€809.67
| Bore - Actual | 80.00mm |
|---|---|
| Bore - Oversize | 0.30mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 35.35mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.5:1 |
| Deck Clearance | -mm |
| Dome Volume | -7.92cc |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Ring Set Included | 8000XX |
| Brand | Wiseco |