| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 10.00mm |
| Length | 50.00mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 16.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564121516 |
| Package Height | 22,00mm |
| Package Length | 78,00mm |
| Package Weight | 44.00g |
| Package Width | 21,00mm |