| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 73.50mm |
| Bore - Oversize | 0.50mm |
| Bore - Standard | 73.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 2 |
| Displacement | 543cc |
| Stroke | 64.00mm |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564145086 |
| Package Height | 101,60mm |
| Package Length | 88,90mm |
| Package Weight | 317.51g |
| Package Width | 88,90mm |