| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 86.00mm |
| Bore - Oversize | 2.00mm |
| Bore - Standard | 84.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 2 |
| Displacement | 789cc |
| Stroke | 68.00mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564157652 |
| Image Info | These images are representative |