| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 55.50mm |
| Bore - Oversize | 1.50mm |
| Bore - Standard | 54.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 131cc |
| Stroke | 54.00mm |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564151919 |
| Package Height | 127,00mm |
| Package Length | 215,90mm |
| Package Weight | 1360.78g |
| Package Width | 203,20mm |