| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 89.40mm |
| Bore - Oversize | 1.40mm |
| Bore - Standard | 88.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 2 |
| Displacement | 982cc |
| Stroke | 78.20mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564157331 |
| Image Info | These images are representative |