| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 72.00mm |
| Bore - Oversize | 0.71mm |
| Bore - Standard | 71.30mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 3 |
| Displacement | 794cc |
| Stroke | 65.00mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564157379 |
| Image Info | These images are representative |