| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 75.00mm |
| Bore - Oversize | STD |
| Bore - Standard | 75.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 2 |
| Displacement | 531cc |
| Stroke | 60.00mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564156716 |
| Image Info | These images are representative |