| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 60.50mm |
| Bore - Oversize | 0.50mm |
| Bore - Standard | 60.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 515cc |
| Stroke | 59.70mm |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564155108 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 111,00mm |
| Package Length | 234,00mm |
| Package Weight | 1030.00g |
| Package Width | 202,00mm |