
€943.81
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 85.00mm |
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Compression Height | 39.75mm |
| Compression Ratio - Actual | 12.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.25-mm |
| Dome Volume | 4.5cc |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Ring Set Included | 8500XX |
| Brand | Wiseco |