
€1,415.69
| Weight | 0.365 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 94.00mm |
| Bore - Oversize | 0.60mm |
| Compression Height | 30.22mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.28-mm |
| Dome Volume | -38.0cc |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Ring Set Included | 9400XX |
| Brand | Wiseco |