| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | Â 85.00mm |
| Bore - Oversize | Â STD |
| Bore - Standard | Â 85.00mm |
| Coating | Â Electra Coated |
| Skirt Coating | Â ArmorGlide |
| Technical Description | Â Double Ring Keystone |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564146922 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 105,41mm |
| Package Length | 105,41mm |
| Package Weight | 362.87g |
| Package Width | 105,41mm |