| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Country of Origin | Taiwan |
| Piston Pin Hole Diameter | 19.05mm |
| Thickness | 0.0550in |
| pa_type | Wire |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564160911 |
| Package Height | 5,08mm |
| Package Length | 76,20mm |
| Package Weight | 90.72g |
| Package Width | 50,80mm |