| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Build Type | Build to Stock |
| GTIN | 00193564175656 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 2618 |
| Package Height | 109,22mm |
| Package Length | 119,38mm |
| Package Weight | 589.67g |
| Package Width | 119,38mm |
| Brand | Wiseco |