| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 98.00mm |
| Bore Range | 98.00-98.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Material Type | Spring Steel |
| Thickness | 1.02mm |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564177582 |
| Image Info | These images are representative |