| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 73.00-73.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Material Type | Spring Steel |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564117816 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 11,00mm |
| Package Length | 445,00mm |
| Package Weight | 172.00g |
| Package Width | 216,00mm |