| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore Range | 79.00-79.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Gasket Position | Head |
| Material Type | Fiber w/ Steel Core |
| Brand | Wiseco |
| Build Type | Build on Demand |
| GTIN | 00193564117373 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 31,00mm |
| Package Length | 467,00mm |
| Package Weight | 136.00g |
| Package Width | 292,00mm |