
€943.81
| Weight | 0.329 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 87.00mm |
| Bore - Oversize | 1.00mm |
| Compression Height | 32.38mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.32-mm |
| Dome Volume | -13.0cc |
| Piston Pin Diameter | 20.00mm |
| Ring Set Included | 8700XX |
| Brand | Wiseco |