
€943.81
| Weight | 0.305 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 81.50mm |
| Bore - Oversize | 0.50mm |
| Compression Height | 32.65mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.8:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.15-mm |
| Dome Volume | -1.0cc |
| Material Type | 2618 |
| Piston Pin Diameter | 20.00mm |
| Ring Set Included | 8150XX |
| Brand | Wiseco |