| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Inside Diameter | 6.60mm |
| Position | Intake |
| Material Type | Polyacrylic |
| GTIN | 01037721244495 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 16,00mm |
| Package Length | 69,00mm |
| Package Weight | 20.00g |
| Package Width | 44,00mm |