| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Length | 101.80mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 28.00mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.96mm |
| GTIN | 01037721244565 |
| Brand | Supertech |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 61,00mm |
| Package Length | 164,00mm |
| Package Weight | 518.00g |
| Package Width | 174,00mm |