
€1,381.36
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 81.00mm |
| Bore - Oversize | Std. mm |
| Compression Height | 37.10mm |
| Compression Ratio - Actual | 8.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.75-mm |
| Dome Volume | -20.2cc |
| Material Type | 2618 |
| Piston Pin Diameter | 20.00mm |
| Ring Set Included | 8100XX |
| Brand | Wiseco |