
€904.49
| Weight | 0.293 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 84.00mm |
| Bore - Oversize | 1.30mm |
| Compression Height | 30.70mm |
| Compression Ratio - Actual | 11.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 0.45mm |
| Dome Volume | 1.0cc |
| Material Type | 2618 |
| Piston Pin Diameter | 21.00mm |
| Ring Set Included | 8400XX |
| Brand | Wiseco |