
€943.81
| Weight | 0.341 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 83.00mm |
| Bore - Oversize | Std. mm |
| Compression Height | 37.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 9.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Deck Clearance | 1.00-mm |
| Dome Volume | -13.0cc |
| Piston Pin Diameter | 22.00mm |
| Ring Set Included | 8300XX |
| Brand | Wiseco |