
€334.17
| Weight | 0.288 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 98.00mm |
| Bore - Oversize | +3.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 13.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 478cc |
| Skirt Type | FSR |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564220943 |
| Package Height | 95,00mm |
| Package Length | 152,00mm |
| Package Weight | 548.00g |
| Package Width | 140,00mm |