
€334.17
| Weight | 0.322 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 100.00mm |
| Bore - Oversize | +4.50mm |
| Compression Ratio - Actual | 12.8:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 493cc |
| Skirt Type | FSR |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564195869 |
| Package Height | 94,00mm |
| Package Length | 152,00mm |
| Package Weight | 574.00g |
| Package Width | 139,00mm |