
€524.05
| Weight | 0.302 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 90.00mm |
| Bore - Oversize | 2.00mm |
| Compression Ratio - Actual | 11.5:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 878cc |
| Skirt Type | FSR |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564028747 |
| Image Info | These images are representative |