
€493.01
| Weight | 0.305 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 90.00mm |
| Bore - Oversize | +.50mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Country of Origin | USA |
| Displacement | 1327cc |
| Skirt Type | Round |
| Brand | JE |
| GTIN | 00193564026453 |
| Image Info | These images are representative |