
€227.04
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 81.28mm |
| Country of Origin | USA |
| Flange Diameter | 92.71mm |
| Flange Thickness | 4.45mm |
| Flats | 90.96mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 147.32mm |
| Outside Diameter | 86.36mm |
| pa_type | Dry Sleeve |
| Wall Thickness | 2.54mm |
| Brand | Darton |