| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 88.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLX |
| Thickness | 1.22mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070544935 |
| Package Height | 15,00mm |
| Package Length | 460,00mm |
| Package Weight | 402.00g |
| Package Width | 233,00mm |