| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 83.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.02mm |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070017576 |
| Package Height | 13,00mm |
| Package Length | 441,00mm |
| Package Weight | 312.00g |
| Package Width | 208,00mm |