| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 85.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Material Type | MLS |
| Thickness | 1.91mm |
| pa_type | MLS |
| Brand | Cometic |
| GTIN | 00191070110376 |
| Package Height | 9,00mm |
| Package Length | 688,00mm |
| Package Weight | 734.00g |
| Package Width | 297,00mm |